fbpx
Genius Polska | Regulamin
15663
page-template-default,page,page-id-15663,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Regulamin

Regulamin świadczenia usług sklepu Genius Polska

§ 1

Genius Polska.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest firma POLAID Limited Company z siedzibą 244 5th Ave Suite #2646,New York, NY 10001. Regulamin określa zasady zawierania transakcji w sklepie geniuspolska.com

§ 2

Geniuspolska.com jest internetowym sklepem, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać kursy z usługami dla dzieci.

§ 3

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem geniuspolska.com wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu geniuspolska.com i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.
Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji, kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności.

Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

§ 5

Zamawiający – konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia złożenia zamówinia.
(warunki rozwiązywania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną; art. 7 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów)